Bägare Löfman

199185

BÄGARE, 2 st., silver stämplade Löfman 1976 resp 1977, invändigt förgyllda, vardera höjd 10 cm

Silver

Monter 6

Bägare Löfman

Budhistorik (21 bud)
876240
877979
876240
1 900
877977
1 800
876240

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.