Mosse Stopendaal oljemålning

199172

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Fåglar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1919, olja på pannå, 30x23 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Mosse Stopendaal oljemålning

Budhistorik (9 bud)
878560
3 400
872217
3 200
878456
3 200
872217
872148

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.