Erik Osslund oljemålning

199167

OSSLUND, Erik (1913-82): "Från Hamrafjället", signerad och daterad Erik Osslund 1940, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

877444
2013-08-22 19:53:59

2013-08-22 kl 20:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.