Kandelabrar

199166

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, porslin, dekor av keruber, i botten märkta Spode Copelands China, höjd ca 35 cm

En arm av samt med temporär lagning, en ljusarm sned

Keramik/Porslin

Rum 6

Kandelabrar

Budhistorik (2 bud)

878199
877257

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.