Byrå rokokostil

199164

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanerat med olika träslag, höjd 81, 88x47 cm, nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta hos Utlämningen

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (12 bud)
878099
2 600
878262
2 400
878099
878261
878099
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.