Oljemålning H Osslund

199162

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av kvinna, signerad Helmer Osslund, olja på pannå, 47x33 cm

Konst

Rum 1

Oljemålning H Osslund
Budhistorik (8 bud)
877411
3 200
875558
874660
2 800
874660
870485
1 300

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.