Birger Welander oljemålning

199155

WELANDER, Birger (född 1916): "Höst-Härjedalen", signerad Birger Welander, olja på pannå, 60x91 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Birger Welander oljemålning

Budhistorik (10 bud)
877298
750
877051
700
876401
650
875602
600
875002
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.