Oljemålning

199153

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansande par, signerad Per Lindgren, olja på pannå, 122x34 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
876670
876108
876669
876108
550
871204
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.