Oljemålning

199152

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansande, signerad Per Lindgren, olja på pannå, 68x83 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Oljemålning
Budhistorik

2013-08-22 kl 20:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.