Hilding Linnqvist blandteknik

199151

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): "Ängsblommor", monogramsignerad HL, blandteknik, 35x26 cm
PROVENIENS: Färg och Form 1966

Konst, Måleri

Kundcenter

Hilding Linnqvist blandteknik

Budhistorik (14 bud)
878748
12 000
878172
10 000
877856
8 600
877815
8 400
877814
7 400

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.