Axel Nipstad oljemålning

199147

NIPSTAD, Axel (1901-1953): Höstlandskap, signerad Nipstad, olja på pannå, 45x60 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Axel Nipstad oljemålning

Budhistorik (12 bud)
877310
850
877058
876631
750
877056
700
876631
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.