Oljemålning blomsterstilleben

199146

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Per Lindgren, olja på pannå, 51x38 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning blomsterstilleben

Budhistorik (24 bud)
877382
2 600
877381
2 400
877380
877363
877379

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.