Porslinsgrupper Meissen

199145

FIGURGRUPPER, 2 st, porslin, bl a Meissen, figurscen med herde respektive mytologiskt motiv, höjd ca 25 cm

Omfattande skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 5

Porslinsgrupper Meissen

Budhistorik (25 bud)
877538
4 800
877533
4 600
877531
4 400
876738
4 200
877530
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.