Ulf Lundkvist etsning

199140

LUNDKVIST, Ulf (född 1952): "Rulle", signerad Ulf Lundqvist, etsning, bildmått 11x9 cm, bladmått 28x18 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 14

Ulf Lundkvist etsning

Budhistorik (9 bud)
872184
650
872448
650
872184
600
872447
550
872184
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.