Vas Stålhane

199139

VAS, stengods, Rörstrand, Carl Harry Stålhane, polykrom dekor med motiv av figurscen, signerad och daterad Stålhane 43, höjd 24 cm

Keramik/Porslin

Monter 5

Vas Stålhane

Budhistorik (35 bud)
877522
3 600
877524
3 400
877522
3 200
877520
877513
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.