Oljemålning blomsterstilleben

199132

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, monogramsignerad MH, (enl text a tergo Märtha H. Hagdahl född 1912), olja på pannå, 46x38 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Oljemålning blomsterstilleben

Budhistorik (2 bud)

877472
877374

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.