Samovar Ryssland

199131

SAMOVAR, Ryssland, otydlig datering 1902?, mässing, höjd 58 cm

Lagningar, bucklor

Diverse

Rum 5

Samovar Ryssland

Budhistorik

2013-08-22 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.