Jaktväska

199126

JAKTVÄSKA, 1900-talets första hälft, skinn, längd 37 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Kruthorn, utan kork medföljer

Vapen/Medaljer, Diverse

Rum 14

Jaktväska

Budhistorik (13 bud)
873526
868988
869394
868988
850
869393

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.