Ragnar Persson oljemålning

199121

PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Dansbana med dansande par", monogramsignerad RP, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
880161
8 600
880167
8 400
880161
8 200
880165
8 000
880161
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.