Oljemålning A Harms-Ringdahl

199120

HARMS-RINGDAHL, Astrid (1912-1984): Nakenstudie, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1969, olja på pannå, 20x26 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Oljemålning A Harms-Ringdahl

Budhistorik (14 bud)
877442
876707
877440
876707
950
877439
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.