K Leander Engström oljemålning

199117

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): Norrländskt landskap, signerad Kjell, olja på duk, 22x27 cm

Ändringar/tillägg
Dedikation a tergo

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (1 bud)

877369
2013-08-22 19:13:20

2013-08-22 kl 20:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.