Hörnatenienn 1800-tal

199115

HÖRNATENIENN, 1800-tal, nyrokoko, fanér i valnöt, spegelglas, höjd ca 195, 97x65 cm

Slitage, lagningar, lös list, nyckel saknas

Rum 2

Hörnatenienn 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

878078
869972

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.