Olle Nyman oljemålning

199114

NYMAN, Olle (1909-1999): "Franca Villa al Mare", signerad och daterad Olle Nyman 1937 a tergo, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (43 bud)
882721
5 200
882709
5 000
882720
5 000
882709
4 800
882715
4 800

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.