Landskap oljemålning

199112

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, Landskap med får på väg, olja på pannå, signerad G. Kestner, 50x60 cm; oramad

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 10

Landskap oljemålning

Budhistorik

2013-08-22 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.