Erik Prytz oljemålning

199104

PRYTZ, Erik (1914-1993): Stilleben, signerad Erik Prytz, olja på pannå, 38x47 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Erik Prytz oljemålning

Budhistorik

2013-08-22 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.