Karmstolar "Sjuan" Arne Jacobsen

199103

KARMSTOLAR, 4 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, svartlackerade

Slitage och skador

Möbler, Design

Rum 3

Karmstolar

Budhistorik (8 bud)
879028
4 600
878107
4 400
879027
4 200
878107
877497
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.