Marie Louise Lindström oljemålning

199102

LINDSTRÖM, Marie Louise (född 1951): Stilleben med rött parasoll, monogramsignerad LM, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (8 bud)
875171
900
875064
850
874919
873799
700
873798
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.