Ejnar Kohlman oljemålning

199100

KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Ejnar Kohlman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
878551
878882
878551
750
878881
700
878551
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.