Uno Vallman oljemålning

199096

VALLMAN, Uno (1913-2004): Vinter, signerad Uno Vallman, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Uno Vallman oljemålning
Budhistorik (6 bud)
874997
3 200
873347
500
871934
450
871931
869918

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.