Carl Elmberg skulptur

199094

ELMBERG, Carl (1889-1955): Skulptur av pojke med mössa, signerad och daterad C. Elmberg 1940, cement, höjd 84 cm

Konst, Skulptur

Rum 9

Carl Elmberg skulptur

Budhistorik (15 bud)
879193
1 400
879191
1 300
879190
879188
879098

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.