Uno Vallman olja

199089

VALLMAN, Uno (1913-2004): Tupp, signerad Uno Vallman, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Uno Vallman olja

Budhistorik (6 bud)
877404
877321
877321
877320
1 300
873344

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.