Uno Vallman olja

199088

VALLMAN, Uno (1913-2004): Träd, signerad Uno Vallman, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Uno Vallman olja

Budhistorik (25 bud)
877275
5 800
877277
5 600
877275
5 400
877272
5 200
877258
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.