Lackaskar Ryssland

199086

ASKAR, 1900-tal, Ryssland, lackarbete, motiv med figurkompositioner, signerade, längd 15,5-17,5 cm

Delvis med krackelering

Diverse

Monter 7

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (31 bud)
878702
4 200
878708
878702
3 800
878701
3 600
878701
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.