T Leander Engström oljemålning

199084

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Norrländskt landskap, signerad Tord, olja på pannå, 41x33 cm

Ändringar/tillägg
Dedikation a tergo

Konst, Måleri

Fack 10

Budhistorik (5 bud)
877373
900
877365
877314
750
876379
876281

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.