E Klieber oljemålning

199082

KLIEBER, Eduard (Österrike, 1803-1879): Lärd man, signerad E.Klieber 848 (1848), olja på duk, 77x66 cm

Dukskador, lagningar

Konst, Måleri

Rum 3

E Klieber oljemålning

Budhistorik (27 bud)
879780
7 000
879783
7 000
879780
6 800
879776
6 600
879775
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.