Frederic Jacques Sang oljemålning

199078

SANG, Frederic Jacques (1800-tal): Havsmotiv, signerad F.J. Sang, olja på duk, 56x76,5 cm

Smärre dukhål

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (12 bud)
879261
2 800
872144
2 600
872061
2 400
872143
872061

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.