David Teniers hans efterföljare oljemålning

199077

TENIERS, David (flamländsk skola 1800-tal) hans efterföljare,
Festande sällskap, bär signatur Adrian van ?, olja på duk, 55x85 cm

Dubblerad, lagning

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
879294
4 200
878803
878347
3 800
873032
3 600
878346
3 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.