Armbandsur Tissot

199073

ARMBANDSUR, Tissot, 1970-tal, automatisk, boett i gulddoublé, verk märkt 784, 21 juveler, bakboett märkt 43510, 44510-4x, fixoflex band i doublé, plexiglas, datum, diameter 37 mm

Glas med repor, boett med smärre repor

Klockor/Ur

Kundcenter

Armbandsur Tissot

Budhistorik (4 bud)

877188
450
876763
876366
872433

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.