Carl Brandt pastell

199072

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad Brandt 07, pastell, 33,5x49,5 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Carl Brandt pastell

Budhistorik (4 bud)

872842
872548
550
869373
450
868847

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.