Olle Hjortzberg blandteknik

199069

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Skiss till kyrkinteriör föreställande scen ur Johannesevangeliet 4:7, signerad och daterad Olle Hjortzberg nov 1956, blandteknik på papper, 28x56 cm

Enstaka fläckar

Konst, Måleri

Fack 17

Olle Hjortzberg blandteknik

Budhistorik (5 bud)
879415
879413
873534
450
873533
871625

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.