Matbord 1800-talets andra hälft

199050

MATBORD, med utdragsskivor, 1800-talets andra hälft, ek, rokokostil, höjd 77, 142x114, total längd 264 cm

Slitage, ytskador

Rum 9

Budhistorik (24 bud)
878727
2 600
878709
2 400
878147
878705
878147

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.