Roberto Domingo y Fallola oljemålning

199047

DOMINGO Y FALLOLA, Roberto (1883-1956): Mansporträtt, signerad, olja på duk, 33x27 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
879291
879290
1 300
878479
450
876459
876458

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.