Golvlampa

199045

GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, 3-armad, elektrifierad, höjd ca 160 cm

Fot med smärre bucklor/stötmärken

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (30 bud)
877401
3 200
877397
877390
2 800
877396
2 800
877390
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.