Stolar och karmstolar

199027

STOLAR, 6 st, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, regencystil, England, ek, klädsel av tyg

Slitage, lagningar, senare klädsel, smärre fläckar

Rum 15

Stolar och karmstolar

Budhistorik (5 bud)
871833
871832
600
870850
870849
869913

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.