Mössbord 1800-talets första hälft

199026

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, furu, rödmålat, låda i sargen, höjd 74, 130x70 cm

Kompletterat, slitage

Rum 9

Budhistorik (8 bud)
877464
878159
1 900
877464
1 800
878158
1 700
877464
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.