Slagbord furu

199022

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, furu, höjd 76, bredd 144, total längd 150 cm

Smärre skador, skador på fotavslut

Rum 9

Slagbord furu

Budhistorik (8 bud)
877466
1 600
878325
877466
1 300
878321
877466

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.