Slagbord furu

199021

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, furu, höjd 76, bredd 144, total längd 150 cm

Smärre skador, skador på fotavslut

Rum 9

Slagbord furu

Budhistorik (11 bud)
877463
1 700
878577
1 600
877463
878324
1 400
877463
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.