Konrad Ekdahl-Askikm oljemålning

199019

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Modellakt, signerad K Ekdahl A-m, olja på duk uppfodrad på pannå, 60x71 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (5 bud)
883639
500
883638
450
883523
883519
882567

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.