Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

199017

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Ekdahl A-m, olja på pannå, 39x48 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

885157
450
881097
876706
876520

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.