Olle Krantz oljemålning

199012

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Brudsmycket", signerad, olja på duk, 75x76 cm; målad på Tempelgården, Visingsö

Konst, Måleri

Rum 8

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
881728
881726
500
881035
450
880256
880119

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.